PILE-Szántó - Perbál SE

08. 25-én Perbál elleni kupameccsel kezdtük meg a 2016/2017-es szezont.

A hétközi és korai időpont ellenére 2-3 alapember kivételével szinte mindenki játszhatott az előző szezonban még másodosztályú csapat ellen. A vezetést korán megszereztük Cserni Máté találatával, viszont az első félidő közepétől már gyengén játszottunk, így az előnyt leadtuk és a szünetben már a vendégek voltak egygólos előnyben. A második játékrészt sikerült jól kezdeni, ami elsősorban a cseréknek és a csapat átszervezésének volt köszönhető. Lendvai Kornél nagy góllal egyenlített. Sajnos ismét visszaestünk és ellenfelünk a 70. percben már két góllal vezetett. Ezzel gyakorlatilag eldőlt a továbbjutás kérdése, hiszen hiába próbálkoztunk, és mentünk előre esetenként sokat kockáztatva, az adódó lehetőségeinkkel nem tudtunk élni.

Összességében elmondható, hogy a perbáliak megérdemelten kerültek a következő körbe, nekünk pedig bőven van mit javítanunk, ha jól akarunk szerepelni, ebben a kevés csapatos, de erősnek ígérkező bajnokságban.