• Főlap
  • Futball
  • Két vereség vetett végett a győzelmi sorozatnak!

Két vereség vetett végett a győzelmi sorozatnak!

Első vereséget Pilisszentiván SE II ellen szenvedtük, ahol a csapat kimondottan jó játékkal rukkolt elő az első félidőben, de sajnos a kapust naggyá tettük majd a második félidőben sem sikerült betalálni az ellenfél kapujába és ami egy kicsit bosszantó volt, hogy a játékunk meddő képet mutatott. Ettől függetlenül a döntetlent megérdemelte volna csapat de Pilisszentiván SE II a végén talált egy gólt és ezzel megnyerte a mérkőzést.

PILE-Szántó - Pilisszentiván SE II 0-1

Visegrád ellen álmosan és nagyon sok hibával kezdett a csapat, aminek meg is lett s böjtje hiszen 2 hibából 2 gólt szerzett Visegrád csapata, melyre még a félidő előtt sikerült válaszolni egy góllal. A félidőben viszont a csapat felszívta magát (akik ezen a meccsen edző nélkül álltak ki), meg is lett a gyümölcse hiszen az 59. percben az egyenlítés is meg volt és harcoltak a fiúk a győzelemért, de egy védelmi hiba megpecsételte a sorsunk így 2-3 lett az összecsapás végeredménye.